O nas:

Gerry Weber international AG jest jedn? z najwi?kszych firm modowych i lifestylowych na rynku w Niemczech. Dzi?ki trzem markom GERRY WEBER, TAIFUN i SAMOON firma dzia?a globalnie i posiada struktury dystrybucyjne w ponad 60 krajach.

Zapewniamy Ci wyj?tkow? szans? zaistnienia w globalnie dzia?aj?cym ?rodowisku i wymaganiach Twojej kariery personalnej. Wykorzystaj szans? na dalszy rozwój swojego osobistego potencja?u.

Zapraszamy do zmiany naszego zespo?u pod adresem: House of GERRY WEBER Krakau, Galeria Krakowska

Twoje zadania:

  • Doradzanie z du?? bieg?o?ci? naszym klientom
  • Sprzeda?, gotówka, zarz?dzanie magazynem
  • Visual merchandising i aktywna realizacja naszych standardów Gerry Weber
  • Organizowanie pokazów i imprez mody

Twój profil:

  • Moda jest Twoj? pasj?
  • Kochasz mod? premium tak samo jak buty i dodatki
  • Masz do?wiadczenie w sprzeda?y produktów zwi?zanych z mod? i stylem ?ycia
  • Masz praktyk? w handlu detalicznym lub masz porównywalne kwalifikacje
  • Jeste? znakomitym asystentem sprzeda?y i lubisz doradza? klientom
  • Jeste? graczem zespo?owym
  • Jeste? elastycznym i silnym psychicznie pracownikiem
  • Znasz typowe wska?niki wydajno?ci handlu detalicznego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne miejsce pracy w centralnym i nowoczesnym sklepie
  • Sta?y rozwój osobisty i ci?g?e szkolenie produktów
  • Rabaty dla pracowników
  • Zabaw? mod?

Twój kontakt:

Pani Karolina Fulinska

GERRY WEBER Polska sp. z o.o.
- HR Management -
ul. Skaryszewska 7
03-802 Warszawa

Z?ó? wniosek teraz, podaj?c aktualne oczekiwania dotycz?ce wynagrodzenia i najwcze?niejsz? mo?liw? dat? rozpocz?cia.
jobs-31249@gerry-weber.rexx-recruitment.com
Nie mo?emy si? doczeka?, aby Ci? pozna?!