Specjalista (ka) ds. Sprzeda?y

    Piaseczno, PL
Jana Pawla II 66
05-500 Piaseczno
Polen
Logwin-Team
Logwin to globalna firma logistyczna, której motorem jest stale rosn?cy zespó? profesjonalistów i entuzjastów bran?y TSL.

Do??cz do naszego zespo?u w  Piasecznie i zdob?d? ?adunek do?wiadczenia na stanowisku:

Specjalista(ka) ds. Sprzeda?y
Na co mo?esz liczy? z naszej strony:
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o prac? na pe?en etat
  • System prowizyjny, b?d?cy uzupe?nieniem wynagrodzenia zasadniczego
  • Usystematyzowany proces onboardingu
  • Wsparcie Reprezentanta Handlowego, z którym b?dziesz pracowa? w zespole
  • Prac? hybrydow? po okresie wdro?enia
  • Bud?et na podnoszenie kompetencji j?zykowych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci
  • Dodatkowe premie za polecenie pracowników do pracy oraz inne dodatkowe benefity zwi?zane z Zak?adowym Funduszem Socjalnym, min. po?yczki na preferencyjnych warunkach, bony ?wi?teczne itp.
  • Brak dress code
  • Parking dla pracowników
  • Owocowe poniedzia?ki
Jakie zadania na Ciebie czekaj?:
  • Kontakt telefoniczny z potencjalnym klientem us?ug spedycji morskiej, lotniczej i kolejowej oraz budowanie relacji
  • Realizacja planów sprzeda?owych
  • Wspó?praca z Reprezentantem Handlowym, z którym b?dziesz pracowa? w duecie
  • Tworzenie i weryfikacja baz danych, wyszukiwanie potencjalnych klientów
  • Wsparcie obs?ugi handlowej obecnych klientów z podleg?ego regionu
  • Rejestrowanie danych oraz raportowanie w systemie CRM
Od kandydatów(ek) oczekujemy:
  • Do?wiadczenia w prowadzeniu telefonicznych rozmów sprzeda?owych
  • Gotowo?ci do poznawania rynku spedycyjnego, nauki naszych procesów i oferowanych us?ug
  • Dobrej znajomo?ci j?zyka angielskiego
  • Ch?ci podejmowania inicjatywy oraz proaktywnej postawy
  • Orientacji na wynik i zaanga?owania w powierzane zadania
Aplikuj tutaj:https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d9af27751d7e4c9f9ce569483f0f57a0