SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH (UMOWA NA ZAST?PSTWO)

    Sendenhorst, DE

O FIRMIE:

VEKA to mi?dzynarodowa grupa z bran?y budowlanej obecna w kilkunastu krajach na ca?ym ?wiecie. W Polsce dzia?amy w Skierniewicach ju? od ponad 30 lat, zatrudniamy blisko 700 pracowników i dostarczamy naszym klientom wysokiej jako?ci systemy okienne PVC-U. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. personalnych - umowa na zast?pstwo (praca od zaraz).

Zadania:

  • Prowadzenie procesu rekrutacji i wdro?enia pracowników
  • Obs?uga i nadzór nad systemem benefitów
  • Prowadzenie dokumentacji akt osobowych pracowników
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-p?acowym i RCP
  • Generowanie pe?nego pakietu dokumentów zwi?zanych ze stosunkiem pracy
  • Nadzór i zamawianie wyposa?enia s?u?bowego pracownika
  • Bie??ca obs?uga pracowników oraz ?cis?a wspó?praca z osobami na stanowiskach funkcyjnych
  • Sporz?dzanie raportów.

Wymagania:

  • Wykszta?cenie wy?sze
  • Bieg?a znajomo?? MS Excel
  • Znajomo?? j?zyka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Do?wiadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomo?? przepisów prawa pracy
  • Do?wiadczenie w pracy z programami kadrowo-p?acowymi
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielno??, elastyczno?? i umiej?tno?? analitycznego my?lenia.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie z tytu?u umowy o prac? uzupe?niane atrakcyjnym systemem premiowym
  • Umowa o pac? na zast?pstwo do ko?a marca 2025
  • Zdobycie unikatowego do?wiadczenia w obszarach mi?kkiego i twardego HR-u
  • Nagroda roczna od wypracowanego przez spó?k? zysku
  • Coroczne podwy?ki
  • Dofinansowanie posi?ków
  • Prywatn? opiek? medyczn? Medicover
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym  m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)
  • Mo?liwo?? do??czenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Ciekaw?, pe?n? wyzwa? rozwojow? prac?
  • Mi?? i kole?e?sk? atmosfer? w pracy.