Specjalista ds. obs?ugi klienta/zamówie?

    Pniewy, PL
Tegometall to przedsi?biorstwo rodzinne o bogatych tradycjach, dzia?aj?ce na rynku ponad 50 lat. Projektujemy i produkujemy wysokiej jako?ci systemy rega?owe. Firma obok klienta i ?rodowiska, stawia pracownika w centrum filozofii przedsi?biorstwa. W zwi?zku z dynamicznym rozwojem  zak?adu w Pniewach poszukujemy:

Twoje zadania:

  • Terminowe wprowadzenia danych do systemu
  • Wsparcie administracyjne dzia?u sprzeda?y
  • Wspó?praca z pozosta?ymi wydzia?ami firmy w celu terminowej realizacji zamówie?

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • Znajomo?? j?zyka niemieckiego zapewniaj?ca swobodn? komunikacj?
  • Wykszta?cenie:?rednie
  • Znajomo?? pakietu MS Office
  • Rzetelno?? i skrupulatno??
  • Umiej?tno?? budowania relacji
  • Komunikatywno??
  • Zaanga?owanie i incjatywa w dzia?aniu

Co ofererujemy w zamian:

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o prac? w mi?dzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Mo?liwo?? zdobycia pierwszego do?wiadczenia zawodowego
  • Premie uznaniowe
  • Dodatek za dojazd
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Paczki ?wi?teczne
  • Parking dla Pracowników
  • Program rekomendacji Pracowników
  • Dofinansowanie do nauki j?zyka obcego