Értékesítési ügyintéz?

    Körmend, HU
Rákóczi u. 154
9900 Körmend
Ungarn

ADA. The Furniture Makers.

Európa egyik vezet? kárpitozott bútor-, ágy-, matrac- és ágykeretgyártójaként az ADA a feladatok és felel?sségi szintek széles skáláját és számos karrierlehet?séget kínál.

Központunk Kelet-Stájerországban van és ötleteinket öt gyártóüzemben valósítjuk meg: Ausztria, Magyarország és Románia területén. Termékeinkben rengeteg kreativitás, technikai know-how és kézm?ves tudás rejlik. Innovatív gondolkodású és motivált csapatjátékosokat keresünk, hogy velünk együtt alakíthassák az ADA jöv?jét.

Feladatok

  • Megrendelések, reklamációk rendszerbe (ERP, AS400) történ? felvitele, vev?i változtatások, stornók felvitele
  • Megrendelés visszaigazolások küldése
  • Számlák, jóváírások kiállítása
  • Bels? értékesítéssel való kapcsolattartás magyar nyelven
  • Kapcsolattartó partner a különböz? bels? és küls? gyáregységekkel (IC, könyvelés, beszerzés, ERP Team)
  • Kapcsolattartás a munkáltató más osztályaival

Kompetenciáid

  • Sikeresen lezárt középfokú végzettség
  • Alapfokú német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló, strukturált és célorientált munkavégzés
  • Felhasználói szint? számítástechnikai ismeretek
El?nyként értékeljük:
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Munka és magánélet egyensúlya
  • Továbbképzési lehet?ség
  • Jó infrastruktúra és megközelíthet?ség
  • Céges kedvezmények és rendezvények
  • 13. havi bér (megfelel? feltételek teljesülése esetén)
  • Munkábajárás támogatása

Amennyiben úgy érzed, hogy ez a pozíció neked szól kérjük küldd el a havi bruttó bérigénnyel ellátott magyar és idegen nyelv? szakmai önéletrajzodat!

Come to the ADAside.