JOHANN BUNTE Bauunternehmung SE & Co. KG jest jedn? z wiod?cych marek w niemieckim przemy?le budowlanym. Od dziesi?cioleci dzia?a w wielu kluczowych obszarach dzia?alno?ci, dzi?ki czemu uczestniczy?a w realizacji renomowanych budynków i pionierskich du?ych projektów budowlanych. Znajduje to odzwierciedlenie w naszej szerokiej gamie obszarów dzia?alno?ci, pocz?wszy od robót ziemnych i drogowych, produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych, budowy trakcji kolejowych, in?ynierii wodnej, in?ynierii l?dowej i budowy obiektów mostowych, a sko?czywszy na budowie budynków i rozwoju projektów. BUNTE stawia na prac? zespo?ow? i zrównowa?on? wspó?prac? m?odych i do?wiadczonych pracowników. Do wzmocnienia naszego oddzia?u In?ynierii i budownictwa wodno-mostowego szukamy na terenie ca?ego kraju do zatrudnienia w najbli?szym mo?liwym terminie osoby na stanowisko:
Pracownik budownictwa wodnego (m/k)

Zadania na stanowisku pracy

  • Wykonywanie robót hydrotechnicznych (wbijanie pali, pog??bianie i prace umocnieniowe) na
    rzekach i kana?ach w celu naprawy lub rozbudowy dróg wodnych
  • Praca na sprz?cie p?ywaj?cym i platformach wodnych
  • Wykonywanie wspomaganych sprz?towo prac d?wigowych/wykopowych i instalacyjnych
  • Naprawa i konserwacja konstrukcji hydraulicznych/wodnych
  • Przestrzeganie wymogów bezpiecze?stwa i higieny pracy
  • Praca w zmiennych warunkach na placu budowy

Wymagania

  • Pomy?lnie uko?czone kszta?cenie zawodowo-techniczne w zakresie budownictwa wodnego, budownictwa ziemnego lub podobne
  • Dokument potwierdzaj?cy umiej?tno?ci p?ywackie, prawo jazdy kategorii B
  • Dok?adno?? w pracy oraz wysoka ?wiadomo?? jako?ci wykonywanej pracy
  • Fachowe podej?cie do powierzonych obowi?zków oraz motywacja do pracy
  • Niezawodno?? i umiej?tno?? pracy w zespole
  • Zdolno?? do pracy pod presj?, sprawno?? fizyczna i gotowo?? do pracy w ró?nych lokalizacjach

Oferujemy

  • Ponadprzeci?tne wynagrodzenie uzale?nione od wyników, w tym ?wiadczenia dodatkowe i socjalne, takie jak dodatki na posi?ki, premie wakacyjne i ?wi?teczne, sk?adki na ?wiadczenia oszcz?dno?ciowe na rzecz pracowników lub firmowy program emerytalny.
  • Regularna wymiana do?wiadcze? zawodowych w naszym w?asnym centrum szkoleniowym oraz indywidualny rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia wewn?trzne i zewn?trzne.
  • Leasing rowerów
  • Nowoczesne ?rodowisko pracy, w którym zrównowa?ony rozwój i cyfryzacja s? mocno zakorzenione
  • Jako rodzinna i odnosz?ca sukcesy firma budowlana, w której duch zespo?owy i spójno?? s?
    praktykowane, nasze regularne spotkania zespo?owe, wydarzenia i uroczysto?ci firmowe s?
    integraln? cz??ci? programu.
Je?li ta perspektywa kariery jest dla Ciebie atrakcyjna, czekamy na Twoj? aplikacj?.Je?li masz jakiekolwiek pytania dotycz?ce tego stanowiska pracy, skontaktuj si? z nami. Jeste?my do dyspozycji pod numerami telefonu:
  • Ma?gorzata Miko?ajczyk (biuro@johann-bunte.pl)
  • Tel. +48 22 569 30 00 (w j?zyku polskim)