P?atny Sta? w Dziale Wsparcia Sprzeda?y

    Piaseczno, PL
Jana Pawla II 66
05-500 Piaseczno
Polen
Logwin-Team
Logwin Poland to globalna firma logistyczna, której motorem jest stale rosn?cy zespó? profesjonalistów i entuzjastów bran?y TSL.

Do??cz do naszego zespo?u w Piasecznie i zdob?d? ?adunek do?wiadczenia na stanowisku:
W Naszym Zespole zajmujemy si? wsparciem sprzeda?y naszych us?ug spedycyjnych. Pracujemy na bazach danych i pomagamy sobie wzajemnie w znalezieniu najlepszych rozwi?za? na potrzeby Klienta.
Jakie zadania na Ciebie czekaj?:
  • Wsparcie sprzeda?y w ramach inicjatyw i akcji handlowych

  • Tworzenie i weryfikacja baz danych, oraz szukanie potencjalnych klientów

  • Przygotowywanie comiesi?cznych raportów sprzeda?y dla Product-Manager'ów

  • Wspó?praca w tworzeniu i comiesi?czna weryfikacja list PTA wszystkich dzia?ów handlowych
Oferujemy:
  • P?atny 3-miesi?czny sta? z mo?liwo?ci? nawi?zania dalszej wspó?pracy -   ponad 70% naszych Sta?ystów, po zako?czonym sta?u zostaje z nami na d?u?ej.

  • Merytoryczny sta?, w trakcie którego pod okiem specjalistów zdob?dziesz praktyczn? wiedz? i do?wiadczenie

  • Prac? w trybie stacjonarnym

  • Pyszn? kaw?, herbat?, soki i owocowe poniedzia?ki

  • Brak dress code

  • Bezp?atny parking

  • Wspó?prac? na podstawie umowy o praktyk? absolwenck?

Kogo poszukujemy:
  • Entuzjastów bran?y TSL! Nie oczekujemy do?wiadczenia, w ko?cu to sta?.

  • Osób zainteresowanych zdobywaniem do?wiadczenia zawodowego w zakresie sprzeda?y i spedycji

  • Dyspozycyjnych 40 godz. w tygodniu, od poniedzia?ku do pi?tku

  • ?wietnie organizuj?cych swój czas pracy,

  • Z  bardzo dobr? znajomo?ci? arkuszy kalkulacyjnych

  • Pos?uguj?cych si? j?zykiem angielskim na poziomie komunikatywnym