P?atny Sta? w Dziale Technicznym

    Wojkowice, PL
ul. Wroc?awska 36
55-020 Wojkowice
Polen
Logwin-Team
A Win for Logistics - A Win for you.

Logwin to globalna firma logistyczna, której motorem jest stale rosn?cy zespó? profesjonalistów i entuzjastów bran?y TSL.

Do??cz do naszego zespo?u w Wojkowicach i zdob?d? ?adunek do?wiadczenia na stanowisku:
Jakie zadania na Ciebie czekaj?:
  • Pomoc w utrzymaniu ci?g?o?ci pracy linii pakuj?cej - udzia? w przegl?dach, naprawach, konserwacji
  • Zapoznanie z predykcyjnym, prewencyjnym i reakcyjnym utrzymaniem ruchu
  • Pomoc w prowadzeniu magazynu cz??ci zamiennych w programie CMMS
  • ?cis?a wspó?praca z dzia?em Linii i IT
Oferujemy:
  • P?atny 3-miesi?czny sta? z mo?liwo?ci? nawi?zania dalszej wspó?pracy - ponad 70% naszych Sta?ystów, po zako?czonym sta?u zostaje z nami na d?u?ej
  • Merytoryczny sta?, w trakcie którego pod okiem specjalistów zdob?dziesz praktyczn? wiedz? i do?wiadczenie
  • Prac? w trybie stacjonarnym
  • Pyszn? kaw?, herbat?, soki i owocowe poniedzia?ki
  • Brak dress code
  • Bezp?atny parking
  • Wspó?prac? na podstawie umowy o praktyk? absolwenck?
Kogo poszukujemy:
  • Entuzjastów bran?y TSL! Nie oczekujemy do?wiadczenia, ale je?li posiadasz wykszta?cenie ?rednie techniczne - b?dzie to dodatkowy atut! :)
  • Osób zainteresowanych zdobywaniem do?wiadczenia zawodowego kierunku technicznym
  • Dyspozycyjnych 40 h w tygodniu, od poniedzia?ku do pi?tku
  • Mile widziane, je?li posiadasz uprawnienia elektryczne - grupy I kat. "E" do 1kV
  • Osoby z umiej?tno?ci? pos?ugiwania si? j. angielskim lub j. niemieckim na poziomie swobodnej komunikacji, poniewa? na co dzie? komunikujemy si? ze wsparciem technicznym producenta instalacji
  • Osób z umiej?tno?ci? pos?ugiwania si? dokumentacj? techniczn?.