Kalkulációs specialista

    Nova, HU

ADA. The Furniture Makers.

Európa egyik vezet? kárpitozott bútor-, ágy-, matrac- és ágykeretgyártójaként az ADA a feladatok és felel?sségi szintek széles skáláját és számos karrierlehet?séget kínál.

Központunk Kelet-Stájerországban van és ötleteinket öt gyártóüzemben valósítjuk meg: Ausztria, Magyarország és Románia területén. Termékeinkben rengeteg kreativitás, technikai know-how és kézm?ves tudás rejlik. Innovatív gondolkodású és motivált csapatjátékosokat keresünk, hogy velünk együtt alakíthassák az ADA jöv?jét.

Feladatok

  • Kalkulációk, alapanyagszámítások készítése, ellen?rzése
  • Bels? költségszámítások és -összehasonlítások készítése
  • Önköltségszámítások ellen?rzése top-lista alapján (negyed-, fél- és egész éves)
  • Napi szint? kapcsolattartás más kapcsolódó részlegekkel: beszerzés, értékesítés, árlista-iroda, fejlesztés és termelés

Kompetenciáid

  • Alapvet? gazdasági ismeretek (költség-ráfordítás, bevétel-kiadás, költséghelyek, önköltség stb.)
  • MS Office felhasználói szint? ismerete (Excel, Word, Outlook)
  • Német nyelvtudás (angol nyelvismeret el?ny)
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság és csapatjátékos szemlélet
El?ny:
  • Bútoriparban szerzett tapasztalat
  • CAD m?szaki rajz olvasási készség

Amit kínálunk

  • Kiegyensúlyozott munka és magánélet egyensúlya
  • Továbbképzési lehet?ség
  • Jó infrastruktúra és megközelíthet?ség
  • Céges kedvezmények és rendezvények
  • 13. havi bér (megfelel? feltételek teljesülése esetén)
  • Munkába járás támogatása

Amennyiben úgy érzed, hogy ez a pozíció neked szól kérjük küldd el a havi bruttó bérigénnyel ellátott magyar és idegen nyelv? szakmai önéletrajzodat!

Come to the ADAside.