In?ynier Produkcji

    Rzgów, PL
ul. Rudzka 31
95-030 Rzgów
Polen
GEALAN Polska Sp. z o.o.
Jeste?my mi?dzynarodow? nowoczesn? firm? produkuj?c? profile okienne z PVC. W bran?y stolarki okiennej Grupa GEALAN to wiod?cy producent i ceniony pracodawca. Tworzymy przyjazne i bezpieczne miejsce pracy, gdzie kluczowymi warto?ciami jest  Profesjonalizm, Zaufanie, Otwarta komunikacja, Uznanie i Wspó?praca.
 Od 2014 roku GEALAN jest cz??ci? rodzinnej firmy VEKA AG, z któr? wspó?pracujemy i wspólnie d??ymy do sta?ego rozwoju firmy i naszych Pracowników.

G?ówne zadania na stanowisku:

  • Wdra?anie rozwi?za? technicznych i organizacyjnych celem optymalizacji procesów produkcyjnych.
  • Opracowanie, kontrola i zarz?dzanie dokumentacj? technologiczn?.
  • Identyfikacja problemów procesowych, wdra?anie dzia?a? koryguj?cych i zapobiegawczych.
  • Nadzór techniczny nad doborem materia?ów i urz?dze? niezb?dnych do produkcji.
  • Merytoryczne wsparcie dla dzia?u produkcji i wy?szego kierownictwa.

Wymagania:

  • Wykszta?cenie wy?sze techniczne (in?ynieria produkcji, mechatronika, automatyka lub pokrewne).
  • Wymagane minimum 2-3-letnie do?wiadczenie w roli in?yniera produkcji, in?yniera procesu, technologa, projektanta procesów technologicznych.
  • Do?wiadczenie w bran?y produkcyjnej (do?wiadczenie w bran?y stolarki okiennej b?dzie dodatkowym atutem).
  • Umiej?tno?? analitycznego my?lenia.
  • Samodzielno?? w dzia?aniu.
  • Umiej?tno?ci organizacyjne.
  • Znajomo?? j. angielskiego lub niemieckiego umo?liwiaj?ca komunikacj? w mowie i w pi?mie (kontakt mailowy, telefoniczny i osobisty z przedstawicielami z Grupy GEALAN).
  • Znajomo?? pakietu MS Office.
  • Znajomo?? oprogramowania CAD (b?dzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:

  • Niezb?dne wdro?enie i zaznajomienie z produkcj? stolarki okiennej.
  • Umow? o prac?.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzale?nione od do?wiadczenia i wyników pracy.
  • Pakiet benefitów: premia ?wi?teczna, wczasy pod grusz?, karta MultiSport.
  • Mo?liwo?? rozwoju zawodowego w firmie o mi?dzynarodowych standardach pracy.
  • Szkolenia merytoryczne i j?zykowe.
  • Przyjazn? atmosfer? pracy.