DORADCA TECHNICZNY

    Sendenhorst, DE

O firmie:

VEKA to mi?dzynarodowa grupa z bran?y budowlanej obecna w kilkunastu krajach na ca?ym ?wiecie. W Polsce dzia?amy w Skierniewicach ju? od ponad 30 lat, zatrudniamy blisko 700 pracowników i dostarczamy naszym klientom wysokiej jako?ci systemy okienne PVC-U. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Doradca Techniczny.

Zadania:

  • Prowadzenie doradztwa technicznego i udzielanie wsparcia w zakresie produkcji i monta?u stolarki otworowej zarówno obecnym klientom, jak i klientom rozpoczynaj?cym wspó?prac?
  • Doradztwo architektoniczne
  • Prowadzenie szkole?
  • Dbanie o utrzymanie d?ugofalowych kontaktów z klientami
  • Bie??ca wspó?praca wewn?trz organizacji, g?ównie w ramach Dzia?u Sprzeda?y oraz odpowiedniego dzia?u w centrali VEKA
  • Wspó?praca z instytucjami badawczymi i certyfikuj?cymi w?a?ciwymi dla bran?y budowlanej
  • Przestrzeganie procedur post?powania zgodnych z obowi?zuj?cym w firmie systemem zarz?dzania jako?ci?

Wymagania:

  • Wykszta?cenie wy?sze techniczne
  • Do?wiadczenie w bran?y stolarki okiennej i drzwiowej
  • Komunikatywna znajomo?? j?zyka angielskiego (znajomo?? j?zyka niemieckiego b?dzie dodatkowym atutem)
  • Znajomo?? pakietu MS Office
  • Znajomo?? programu AutoCAD b?dzie dodatkowym atutem
  • Odpowiedzialno??, zaanga?owanie
  • Ch?? poszerzania swojej wiedzy
  • Umiej?tno?? pracy zespo?owej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywno??, umiej?tno?? prowadzenia rozmów z klientami

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytu?u umowy o prac? uzupe?niane atrakcyjnym systemem premiowym
  • Nagroda roczna od wypracowanego przez spó?k? zysku
  • Ciekaw?, pe?n? wyzwa? prac? w mi?dzynarodowym ?rodowisku
  • Mo?liwo?? rozwoju osobistego, pog??biania wiedzy i kompetencji
  • Prywatn? opiek? medyczn?
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)
  • Mo?liwo?? do??czenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie posi?ków
  • Mi?? i kole?e?ska atmosfer? w pracy